Моє фото
Вітаю усіх! Я - Наталія Коротка або Калина (Kalina) - дизайнер, архітектор, садовод. І рада, що Ви завітали до мене :-).

Translate

вівторок, 4 жовтня 2016 р.

Янгол-охоронець/Angel

Нарешті, нарешті, нарешті! Готова Вам віддати новинку осені - "Янгол-охоронець".
Він завжди буде Вас супроводжувати і оберігати в різних життєвих ситуаціях. Буде постійно з Вами, бо хоч і маленький (його розмір 6х9 см), але надійний.




Це невеликий декор, який складається з двох частинок, що зшиваються між собою. В результаті отримуємо обємну фігурку. Можете її носити в кишені, прикрасити новорічну ялинку, підвісити над ліжечком малюка. А можливо Ви подаруєте його людині, якій бажаєте витримати всі незгоди. І він буде її оберігати.




Придбати схему  опиc цієї роботи можливо, написавши мені  на адресу:
korotkan@ukr.net

Схема знаково-кольорова. Також є графічні зображення швів, що використовуються в роботі. Для зручності супроводжувальні надписи дані двома мовами: українською та англійською.
Вартість дизайну - 75 грн. (Приват, WebMoney)
300 руб. (PrivatMoneyWebMoney)

8 коментарів:

 1. він чудовий! а розміри дані для якого каунту тканини?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оксанко, для Lugana25 (100 ниток). Тобто якщо береш менший каунт то і менший розмір )

   Видалити
 2. Наталі, таке миле янголятко! Подобаються кольори!

  ВідповістиВидалити
 3. Я хочу поділитися свідченням того, як послуга фінансування Le_Meridian допомогла мені отримати кредит у розмірі 2,000,000.00 доларів США для фінансування мого проекту ферми марихуани, я дуже вдячний і пообіцяв поділитися цією законною компанією з фінансування для всіх, хто шукає спосіб розширити свій бізнес project.the company - компанія, що фінансує. Кожен, хто шукає фінансової підтримки, повинен зв’язатися з ними на адресу lfdsloans@outlook.com Або lfdsloans@lemeridianfds.com Містер Бенджамін також на WhatsApp 1-989-394-3740, щоб полегшити справи будь-якому заявнику.

  ВідповістиВидалити
 4. Apabila anda ingin mendapatkan info lengkap mengenai agen judi, tips & trik. Segera dapatkan infonya tersedia dibawah ini.

  InfoJitu
  InfoPendek
  KoinPulsa

  Pergunakan aplikasi hack dan cheat apabila ingin mendapatkan kemenangan mudah pada permainan judi online.

  CheatPasti

  Jika anda ingin menonton video panas dan cerita dewasa, segera kunjungi situs yang ada dibawah ini.

  SitusCeritaDewasa
  SitusPanas

  ВідповістиВидалити